Nauczyciele

mgr Magdalena Kania

Język angielski, Dyrektor Szkoły Języków Obcych ANT

Od ponad 25 lat prowadzę Szkołę Języków Obcych ant. Jestem również trenerem edukacji i metodykiem nauczania języka angielskiego. Całe moje życie to rozwój i nauka. Jestem absolwentką studiów podyplomowych Trener Zdolności Poznawczych na Uniwersytecie SWPS oraz Akademii Autora i Akademii Trenera DOS-ELTea, podczas których zdobyłam wiedzę i doświadczenie w zakresie tworzenia materiałów edukacyjnych oraz prowadzenia profesjonalnych szkoleń. 

Pracuję z różnymi grupami wiekowymi, ale specjalizuje się w pracy z młodzieżą i dorosłymi, bo zapewnia mi to nieustanną dawkę wyzwań intelektualnych i mobilizuje do ciągłego rozwoju.  

Prywatnie również nie idę na łatwiznę – jestem pasjonatką ekstremalnie długich, pieszych wędrówek. Zawsze chętnie doradzę i mam uśmiech dla każdego.  Jak to żartobliwie dodaje mój przyjaciel – pod warunkiem, że wypiłam już swoją poranną, mocną kawę.

Prowadzę kursy PREMIUM, kursy ON-line i kursy PROGRES.

mgr Anna Kowalkowska

W roku 2023/2024 – roczny urlop
Język niemiecki

Już w szkole średniej zaplanowałam, że zostanę nauczycielką języka niemieckiego. Cel osiągnęłam i na szczęście mogę robić to co kocham. Uczenie innych sprawia mi ogromną satysfakcję. Lubię obserwować postępy moich uczniów i kursantów. Moje zajęcia cechuje przede wszystkim miła atmosfera, która ma znaczący wpływ w całym procesie nauczania. Chętnie uczestniczę w różnego rodzaju szkoleniach krajowych i zagranicznych, dzięki którym mogę wprowadzać ciekawe rozwiązania na zajęciach. Jestem fanką myślenia wizualnego, które przemycam w postaci notatek moich kursantom:)

Prowadzę kursy PREMIUM, kursy ON-line i kursy PROGRES.

mgr Monika Skupien

Uczenie daje mi wiele satysfakcji, lubię kontakt z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi oraz uczenie innych motywuje mnie do samodoskonalenia. Na zajęciach stosuję różne techniki, pojawia się dużo zabaw językowych, które urozmaicają zajęcia. Do każdej grupy i każdego ucznia mam indywidualne podejście, ponieważ każdy jest inny i ma różne potrzeby.

Moim największym osiągnięciem jest moja rodzina. Pasjonuję się fotografią, podróżami i namiętnie czytam książki. 

Prowadzę kursy TEDDY EDDIEkursy PREMIUM i kursy PROGRES.

mgr Mariola Ochocińska

Język angielski

Uczenie dzieci i dorosłych wymaga dużego poświęcenia i zaangażowania, dlatego też każdy ich postęp w nauce daje mi wiele radości i satysfakcji z wykonywanego zawodu. W pracy stawiam na dobry kontakt z uczniami i naukę poprzez zabawę. Moim największym osiągnięciem jest fakt, że zrealizowałam marzenie o zastaniu nauczycielem, mimo że nie miałam już 20 lat.

Prowadzę kursy PREMIUM i kursy PROGRES.

mgr Karolina
Wawrzyniak-Hans

Uczenie daje mi wiele satysfakcji, lubię kontakt z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi oraz uczenie innych motywuje mnie do samodoskonalenia. Na zajęciach stosuję różne techniki, pojawia się dużo zabaw językowych, które urozmaicają zajęcia. Do każdej grupy i każdego ucznia mam indywidualne podejście, ponieważ każdy jest inny i ma różne potrzeby.

Moim największym osiągnięciem jest moja rodzina. Pasjonuję się fotografią, podróżami i namiętnie czytam książki. 

Prowadzę kursy TEDDY EDDIEkursy PREMIUM i kursy PROGRES.

mgr Bartłomiej Tajak

Język angielski, Kierownik biura SJO ANT

Kieruję biurem i administracją SJO ant już od kilku lat, praca pozwala mi łączyć rozwój zawodowy z moją pasją. Zawsze interesowała mnie kultura Szwecji, w dzieciństwie śmiało rozmyślałem o karierze piłkarza w Francji, a przez połowę życia myślałem, że moja codzienna bawarka to napój z Niemiec 🙂 Przy sporym rozstrzale zainteresowań jednak na stałe zawładnął mną język angielski i obszary anglojęzyczne. Ukończyłem studia pedagogiczne, jak też i biznesowe właśnie w języku angielskim. W szkole jak i w biurze można liczyć na pomoc i inspirację. Największym plusem jest kontakt z ludźmi, dobra atmosfera w kadrze i poczucie „misji” urozmaicającej np. papierkowe powinności. 

Prowadzę kursy PREMIUM, kursy ON-line i kursy PROGRES.

lic. Agnieszka Ślazyk

Język angielski

Od czasów bycia małą dziewczynką lubiłam uczyć się języków obcych i nie mogłam zrozumieć dlaczego moi rówieśnicy ich nie lubią. Lubię również wyzwania. Dlatego uczę. Uwielbiam ten moment, kiedy uczeń/uczennica zmienia zdanie na temat nauki angielskiego i mówi ” It’s awesome!”. Ogromnie cieszy mnie, że po moich lekcjach chcą odnosić sukcesy z tego przedmiotu w szkole i nie tylko. Ich zapał daje największą radość i satysfakcję z tego co robię. Moje zajęcia wyróżnia przyjazna atmosfera i kontrolowany luz;) Duża dawka śmiechu i zaufania. Największym osiągnięciem jest moja szczęśliwa rodzina, ale także czerpanie radości z wykonywania pracy jaką lubię.

Prowadzę kursy PREMIUM, kursy ON-line i kursy PROGRES

mgr Karolina Puchalska

Język francuski

Salut! Nazywam się Karolina. Jestem lektorem języka francuskiego z wieloletnim doświadczeniem. Odkąd pamiętam zawsze chciałam zostać nauczycielką. Pokochałam język francuski od pierwszego usłyszanego słowa. Od tego momentu  wiedziałam, że francuski to język, który kocham i chcę poznawać a w przyszłości wiedzę z nim związaną i zdobytą przekazywać innym. Każde moje zajęcia prowadzone są w miłej i przyjaznej atmosferze. Zawsze podchodzę indywidualnie do każdego kursanta, starając się najlepiej zrozumieć jego potrzeby i oczekiwania. Jestem osobą z dużą dawką pozytywnej energii i pomysłowości. Na moich zajęciach nie istnieje coś takiego jak nuda. Język francuski to nie tylko mój zawód, ale i pasja.

Prowadzę kursy PREMIUM, kursy ON-line i kursy PROGRES

lic. Agata Kuczera

Język angielski, Lektor metody Teddy Eddie

Jestem osobą, która zawsze chciała wszystkiego w życiu spróbować. Dlatego już od najmłodszych lat uczęszczałam na zajęcia taneczne oraz plastyczne. Ostatecznie zdobyłam zawód muzyka w grze na skrzypcach po 12-letniej przygodzie w szkole muzycznej. Jestem rownież tegoroczną absolwentką filologii angielskiej. W trakcie studiów odkryłam w sobie pasję do nauczania i zamierzam się nią dzielić z innymi. Uwielbiam obserwować progres młodych ludzi i pokazywać, że nauka języka może być super!

Prowadzę kursy TEDDY EDDIE.

mgr Karolina Szulik

Język angielski, Lektor metody Teddy Eddie

Moja przygoda z Antem rozpoczęła się już jakieś 18 lat temu, kiedy to jako mała dziewczynka zaczęłam podróż z angielskim i już od pierwszych chwil zapałałam miłością do nauki języków obcych, która towarzyszy mi do dzisiaj. Z czasem w moim życiu pojawiła się też inna pasja – dzielenie się wiedzą i przekazywanie jej w jak najbardziej przystępny sposób. Moją codzienną motywacją jest zarażanie innych entuzjazmem do poznawania nowych języków i kultur, a “paliwem” każdy moment, kiedy widzę w oczach uczniów ten błysk, który oznacza, że zaczynają coraz więcej rozumieć i mówić. W kontaktach z uczniami stawiam przede wszystkim na naturalność i budowanie więzi oraz indywidualne podejście do potrzeb i zainteresowań każdego z kursantów.

Prowadzę kursy TEDDY EDDIE.

mgr Dominika Gawlik

Język hiszpański

¡Hola! Odkąd pamiętam jestem zafascynowana językiem hiszpańskim. Podróże po Hiszpanii, kontakt z kulturą Półwyspu Iberyjskiego utwierdziły mnie w przekonaniu, że chcę dzielić się swoją pasją z innymi. Dlatego na moich zajęciach nie brakuje ciekawostek związanych z Hiszpanią. Uczenie sprawia mi wiele radości, a obserwowanie postępów wśród moich uczniów daje mi ogromną satysfakcję. Na zajęciach gwarantuję miłą atmosferę oraz indywidualne podejście do każdego ucznia. Oprócz zamiłowania do języka hiszpańskiego interesuję się także wystrojem wnętrz oraz wyszukiwaniem mebli vintage. Uwielbiam również długie, leśne spacery, oczywiście w towarzystwie moich psów.

Prowadzę kursy PREMIUM, i kursy PROGRES

Weronika Rychter

Język angielski, Lektor metody Teddy Eddie

Parę lat temu miałam okazję zwiedzić Wielką Brytanie, a jednocześnie zakochać się w tym miejscu. To doświadczenie inspiruje mnie do wplatania anglojęzycznych nowinek kulturowych w lekcje języka angielskiego. Z ogromnym zapałem angażuję się w pracę z dziećmi, stawiam na twórcze metody, które angażują ich ciekawość i energię. Każde dziecko jest dla mnie wyjątkowe, dlatego dostosowuję podejście do indywidualnych potrzeb i stylu uczenia się. Widok ich postępów i uśmiech na twarzach w momencie opanowania nowego zagadnienia to dla mnie największa satysfakcja 😉 Wśród górskich szlaków odnajduję spokój i poczucie wolności, bo kontakt z naturą jest dla mnie źródłem inspiracji. Czas wolny spędzam w towarzystwie książek, a serce moje skradła pisarka Jane Austen.

Prowadzę kursy TEDDY EDDIE.