Kursy ON-Line

Wszystkie nasze kursy oferujemy zarówno w wersji stacjonarnej jak i online. Kursy online są idealnym wyborem, gdy masz trudność w dotarciu do naszej szkoły, mieszkasz daleko lub po prostu wolisz uczyć się wygodnie w domu. W zajęciach możesz brać udział z dowolnego miejsca pod warunkiem, że masz dostęp do stabilnego internetu.

W związku z epidemią, która rozpoczęła się w marcu 2020 roku, całą działalność z powodzeniem przenieśliśmy do sieci. Zarówno kadra SJO ant jak i nasi klienci doskonale poradzili sobie w nowej rzeczywistości. Dzięki temu zdobyliśmy doświadczenie w tym trybie pracy i jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do kursów online.

Zajęcia online to lekcje „na żywo” prowadzone przy pomocy specjalnej platformy komunikacyjnej, dzięki której widzisz oraz słyszysz lektora i pozostałych słuchaczy w swojej grupie, bierzesz udział w konwersacjach i zadaniach, czyli w zasadzie pracujesz tak jak na zajęciach stacjonarnych. Mimo wirtualnego dystansu widzisz, co lektor wyświetla na tablicy, słuchasz nagrań i masz dostęp do wszystkich materiałów.