Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zapisz się już teraz!

Kontakt

Adres:
ul. Kościuszki 14/3 Rybnik Śląsk 44-200 Polska

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Telefon: +48 32 755 76 67

Telefon komórkowy: +48 511 979 292

http://ant.edu.pl

Formularz kontaktowy

Wyślij list. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką *.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Zapisy prowadzimy przez cały rok. W każdej chwili można się dopisać, przenieść do innej grupy lub zrezygnować (po uprzednim powiadomieniu biura). Cały rok również tworzymy nowe grupy, jeśli jest taka potrzeba.  

Zapisy na bieżący rok szkolny rozpoczynają się 1 września i odbywają się drogą telefoniczną(+48) 511-979-292, (32) 755-76-67, bądź mailową biuro@ant.edu.pl  

Nasi konsultanci uzyskują potrzebne informacje dotyczące miejsca zamieszkania (w celu ustalenia najbliższej placówki), wybranego języka, poziomu zaawansowania, wieku uczestnika jak również odnotowują istotne sugestie przyszłych kursantów. 

Po zebraniu powyższych informacji osoba zainteresowana jest informowana o spotkaniu organizacyjnym, na którym ustalana jest reszta szczegółów. 

 

 

 

Nasze placówki
TOP