Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Praca

24.06.2015 r.

Poszukujemy nowych lektorów języków obcych. Od kandydatów oczekujemy wykształcenia kierunkowego. CV prosimy wysyłać na adres bkgawel@ant.edu.pl Szkoła cieszy się bardzo dobrą opinią wśród słuchaczy i gwarantuje rodzinną atmosferę. Jeśli cechuje Cię kreatywność i z pasją podchodzisz do swojej pracy, jesteś osobą której szukamy. Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę.

 

Tworzymy stały, zgrany zespół ale jesteśmy stale otwarci na współpracę z osobami, dla których nauczanie to przede wszystkim przygoda połączona z pasją. Szukamy nauczycieli, którzy rozumieją jak ważny jest temat edukacji językowej i mają na tyle energii i entuzjazmu, że potrafią zarażać tym swoich uczniów i czynić naukę przyjemną.  Jesteśmy dynamiczni i cały czas podnosimy jakość świadczonych usług. Ważne jest dla nas, aby nasi klienci byli zadowoleni ze stale poszerzanej oferty językowej, która jest możliwa tylko dziękikreatywnym ludziom.  Zajęcia prowadzimy w naszych placówkach od poniedziałku do piątku w godzinach rannych, popołudniowych i wieczornych w soboty przeważnie do południa. Zawsze pozostawiamy nauczycielowi kwestię ustalenia godzin zajęć tak, aby było najkorzystniej zarówno dla uczniów, jak dla niego.  Wsparcie metodyczne oraz dydaktyczne zapewniają najlepsi metodycy Macmillan Education orazHUEBER. Wydawnictwa te objęły nad nasza szkołą patronat i wspierają naszą działalność organizując szkolenia oraz zaopatrując nas w nowoczesne materiały dydaktyczne.  Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie: 

  • CV wraz ze zdjęciem
  • listu motywacyjnego
  • opisu kariery zawodowej
  • listów referencyjnych  Wszystkie dokumenty prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: biuro@ant.edu.pl, na adres pocztowy: Szkoła Języków Obcych ant, ul. Kościuszki 14/3, 44-200 Rybnik lub dostarczyć do biura pod w/w adresem.  Prosimy o dodanie następującej klauzuli:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133, poz. 883)"
Nasze placówki
TOP