Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Grupy standardowe czyli 3-4 lub 5-6 osób. Najbardziej popularna forma zajęć, idealna dla dzieci i młodzieży. Praca w grupie doskonale wpływa na motywację ucznia i daje możliwość rozwijania umiejętności językowych w zróżnicowanym środowisku. Grupy nie przekraczają ustalonej liczby osób (maks. 6 osób) co ułatwia dostosowanie wymagań do każdego uczestnika. Ponadto, intencjonalnie ograniczona ilość osób daje każdemu z uczestników kursu czas na aktywną pracę.

 

 

 

Wszystkie nasze kursy oferujemy zarówno w wersji stacjonarnej jak i online. Kursy online są idealnym wyborem, gdy masz trudność w dotarciu do naszej szkoły, mieszkasz daleko lub po prostu wolisz uczyć się wygodnie w domu. W zajęciach możesz brać udział z dowolnego miejsca pod warunkiem, że masz dostęp do stabilnego internetu.

W związku z epidemią, która rozpoczęła się w marcu 2020 roku, całą działalność z powodzeniem przenieśliśmy do sieci. Zarówno kadra SJO ant jak i nasi klienci doskonale poradzili sobie w nowej rzeczywistości. Dzięki temu zdobyliśmy doświadczenie w tym trybie pracy i jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do kursów online.

Zajęcia online to lekcje "na żywo" prowadzone przy pomocy specjalnej platformy komunikacyjnej, dzięki której widzisz oraz słyszysz lektora i pozostałych słuchaczy w swojej grupie, bierzesz udział w konwersacjach i zadaniach, czyli w zasadzie pracujesz tak jak na zajęciach stacjonarnych. Mimo wirtualnego dystansu widzisz, co lektor wyświetla na tablicy, słuchasz nagrań i masz dostęp do wszystkich materiałów.

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 - 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Savvy Ed to kontynuacja toku metody Teddy Eddie dla dzieci w wieku 7-10 lat.

 

 

 

Niezależnie od wieku i potrzeb, organizujemy kursy indywidualne z odpowiednio przygotowanym dla uczestnika programem. Zaletą takiego kursu są zajęcia dostosowywane tylko i wyłącznie do potrzeb jednego uczestnika, a więc wysoki komfort nauki. Terminy i częstotliwość spotkań ustalają kursanci indywidualnie z nauczycielem prowadzącym.

 

 

 

Potrzebujesz kursu specjalistycznego?

W zależności od zapotrzebowania razem możemy stworzyć kurs dostosowany do Twoich potrzeb.
Na specjalne życzenie klientów zorganizowaliśmy już kursy:

  • Legal English (j. angielski prawniczy)
  • Medical English (j. angielski medyczny)
  • Business English (j. angielski w biznesie) Zapraszamy! 
Nasze placówki
TOP