Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kursy językowe PROGRES to w naszej szkole najbardziej popularna forma zajęć zapewniająca uczestnikom dynamiczny postęp. Zajęcia prowadzone są w grupach standardowych czyli 3-4 lub 5-6 osób. Praca w grupie doskonale wpływa na motywację ucznia i daje możliwość rozwijania umiejętności językowych w zróżnicowanym środowisku. Grupy nie przekraczają ustalonej liczby osób (maks. 6 osób) co pozwala nam na stałą interakcję pomiędzy kursantami, jak również indywidualne podejście oraz ułatwia dostosowanie wymagań do każdego uczestnika. Ponadto, intencjonalnie ograniczona ilość osób daje każdemu z uczestników kursu czas na aktywną pracę.

Kursy PROGRES dla dzieci w wieku szkolnym:

Tworzymy warunki naturalnego kontaktu z językiem obcym. Rozwijamy wszystkie umiejętności językowe (mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie) ze szczególnym naciskiem na swobodę porozumiewania się w języku obcym. Zależy nam na tym, aby rozwinąć w dzieciach pozytywne nastawienie do nauki języka obcego oraz ciekawość i tolerancję w stosunku do innych kultur.

W grupach młodszych nieodzowne jest wykorzystanie zabaw angażujących wszystkie zmysły (dzieci nadal potrzebują wiele ruchu) dlatego nauczyciel organizuje ćwiczenia rozwijające sprawność mówienia: zgadywanki, mini wywiady, scenki sytuacyjne, dialogi, gry językowe,nowy materiał jest wprowadzany przy użyciu takich pomocy wizualnych jak plansze, karty obrazkowe, zdjęcia, plakaty, tablice interaktywne, rzutnik, DVD.

Kursy PROGRES dla młodzieży i dorosłych:

Na lekcjach mówimy dużo i wyłącznie w języku obcym, dzięki czemu poprawia się płynność i poprawność wypowiedzi słuchaczy. Tematyka zajęć jest dostosowana do wieku uczestników, dlatego chętniej uczestniczą w zajęciach i szybciej się uczą. Każde spotkanie zaczynamy od powtórki materiału, co motywuje do pracy w domu i umożliwia uczenie się przez powtarzanie. Skupiamy się na wzbogacaniu słownictwa i wykorzystaniu go w rozmowie a nad gramatyką pracujemy w kontekście jej praktycznego użycia. Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze.
Pokonasz strach przed mówieniem w języku obcym, a co za tym idzie zaczniesz mówić płynnie i poprawnie.
 

Kursy PROGRES z rozszerzeniem egzaminacyjnym - Egzamin 8-klasisty i Matura:

Wybierając kursy z rozszerzeniem egzaminacyjnym uzupełnisz wiedzę z zakresu gramatyki i słownictwa wymaganego na danym egzaminie. Ponadto zapoznasz się ze strukturą egzaminu, typami pytań, technikami egzaminacyjnymi. Rozwiniesz umiejętności płynnego wykorzystania szerokiego zakresu struktur gramatycznych i leksykalnych, komunikowania się w różnorodnych sytuacjach życia codziennego, wychwytywania głównych i mniej ważnych punktów wypowiedzi ustnych i pisemnych, jak również informacji szczegółowych pisania różnych typów tekstów argumentujących, opisujących czy relacjonujących przebieg zdarzeń.

Wszystkie nasze kursy oferujemy zarówno w wersji stacjonarnej jak i online. Kursy online są idealnym wyborem, gdy masz trudność w dotarciu do naszej szkoły, mieszkasz daleko lub po prostu wolisz uczyć się wygodnie w domu. W zajęciach możesz brać udział z dowolnego miejsca pod warunkiem, że masz dostęp do stabilnego internetu.

W związku z epidemią, która rozpoczęła się w marcu 2020 roku, całą działalność z powodzeniem przenieśliśmy do sieci. Zarówno kadra SJO ant jak i nasi klienci doskonale poradzili sobie w nowej rzeczywistości. Dzięki temu zdobyliśmy doświadczenie w tym trybie pracy i jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do kursów online.

Zajęcia online to lekcje "na żywo" prowadzone przy pomocy specjalnej platformy komunikacyjnej, dzięki której widzisz oraz słyszysz lektora i pozostałych słuchaczy w swojej grupie, bierzesz udział w konwersacjach i zadaniach, czyli w zasadzie pracujesz tak jak na zajęciach stacjonarnych. Mimo wirtualnego dystansu widzisz, co lektor wyświetla na tablicy, słuchasz nagrań i masz dostęp do wszystkich materiałów.

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 - 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Savvy Ed to kontynuacja toku metody Teddy Eddie dla dzieci w wieku 7-10 lat.

Więcej na temat metody przeczytasz tutaj.

Niezależnie od wieku i potrzeb, organizujemy kursy indywidualne z odpowiednio przygotowanym dla uczestnika programem. Zaletą takiego kursu są zajęcia dostosowywane tylko i wyłącznie do potrzeb jednego uczestnika, a więc wysoki komfort nauki. Terminy i częstotliwość spotkań ustalają kursanci indywidualnie z nauczycielem prowadzącym.

 

W ofercie Szkoły mamy również kursy grupowe w bardzo atrakcyjnej formie.
Do wyboru: grupy 2-osobowe, bardzo popularne grupy 3-4-osobowe oraz 5-6-osobowe. Więcej informacji o kursach PROGRES tutaj

 

Potrzebujesz kursu specjalistycznego?

W zależności od zapotrzebowania razem możemy stworzyć kurs dostosowany do Twoich potrzeb.
Na specjalne życzenie klientów zorganizowaliśmy już kursy:

  • Legal English (j. angielski prawniczy)
  • Medical English (j. angielski medyczny)
  • Business English (j. angielski w biznesie) Zapraszamy! 
Nasze placówki
TOP