Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O nas

 

 mgr MAGDALENA KANIA - język angielski
 Dyrektor Szkoły Języków Obcych ant

 /A journey of a thousand miles begins with a single step./

 Dlaczego lubisz uczyć?
 Każde marzenie jest do spełnienia. Ale trzeba działać i z uśmiechem podchodzić do nowych zadań. Taka właśnie jestem. Jestem kobietą bardzo aktywną,  pełną pasji i zaangażowania. Mam wyjątkowe szczęście ponieważ robię coś co kocham. Jako dyrektor 'antka' stale dbam o rozwój szkoły a co za tym idzie  sama mogę się rozwijać. Starannie wybieram lektorów, dzięki czemu udało nam się stworzyć grupę wyjątkowo kreatywnych, perfekcyjnych i pozytywnych  ludzi. Bardzo zależało mi na tym, żeby każdy pracownik 'antka' czuł się w szkole jak wśród przyjaciół. I tak właśnie jest. Jesteśmy wyjątkową, nieco  zwariowaną rodziną. Poza byciem dyrektorem ;) jestem nadal aktywnym lektorem. 
A jak pracuję? 
Przede wszystkim zaczynam od poznania i polubienia  moich uczniów. Ich pasje, zdolności i ciekawe osobowości są dla mnie drogowskazem. Potem dokładając do tego szczyptę pozytywnie zakręconej Magdy  zabieram całe towarzystwo w fantastyczną podróż pełną uśmiechu, zabawy i niestereotypowych rozwiązań. Mimo, że czasem jest groźnie, gdyż ponad  wszystko wymagam ciągłej pracy nad sobą, to jednak uczniowie zawsze witają mnie z uśmiechem na twarzy.
Moje największe osiągnięcie? Podobno szczęśliwa mama to szczęśliwe dzieci. Mimo przeciwności losu odkryłam w sobie siłę by pokazać moim synom, że marzenia można a nawet trzeba spełniać. Wychowałam dwóch fantastycznych, kreatywnych, silnych mężczyzn. 
Zainteresowania i hobby? Przede wszystkim poznawanie ludzi, ich emocji, sposobu myślenia. Ale także poznawanie siebie i odkrywanie w sobie nowych pokładów siły. A tak bardziej przyziemnie to szybka jazda na nartach i (nieco) wolniejsza na snowboardzie. No i ostatnio piesze wędrówki - 2 lata z rzędu przeszłam ponad 300 km drogą Św. Jakuba do Santiago de Compostela. Oraz to, co przynosi życie. Przede mną jeszcze wiele miejsc do odkrycia.

  

mgr AGNIESZKA GRZEGORZYCA - język niemiecki

Dlaczego lubisz uczyć?
Ponieważ lubię stawiać czoła nowym, twórczym wyzwaniom, lubię pracę z ludźmi. Fakt, iż znajomość języka pozwala komuś realizować różne cele, spełniać marzenia, rozwijać się, daje poczucie ogromnej zawodowej satysfakcji.
Co wyróżnia Twoje zajęcia i dlaczego warto wziąć w nich udział?
Jestem uśmiechnięta i otwarta. Myślę również,że jestem kreatywna - stale wzbogacam swój warsztat pracy, szukam inspiracji, by zajęcia były ciekawe i by zarażać innych swoją fascynacją do języka.
Twoje największe osiągnięcie w życiu?
Moje dzieci.
Zainteresowania - hobby
Podróże - te bliskie i dalekie

 

 

  mgr ANNA KARPIŃSKA - język niemiecki

  Dlaczego lubisz uczyć? Uczenie innych sprawia mi ogromną satysfakcję. Lubię obserwować postępy moich uczniów i kursantów. Sukces mojego
  ucznia jest moim sukcesem.

  Moje zajęcia cechuje przede wszystkim miła atmosfera, która ma znaczący wpływ w całym procesie nauczania. Staram się zarazić pasja do języka
  niemieckiego.

  Mój świat nie kręci się wokół języka niemieckiego jestem artystyczna dusza. W wolnym czasie tworzę biżuterię oraz szydełkuję. Lubię kino i dobrą
  książkę.

  Moim największym osiągnięciem i wygrana w życiu jest moja córeczka Wiktoria oraz to, że mogę robić to co kocham czyli uczyć innych.

 

  

 mgr ANETA GUT- język angielski

Dlaczego lubisz uczyć?
Sama lubię się uczyć i to właśnie próbuję przekazać innym. Moim marzeniem jest, aby uczniowie traktowali naukę jako coś atrakcyjnego, co jest bardzo, ale to bardzo trudne.
Co wyróżnia Twoje zajęcia i dlaczego warto wziąć w nich udział?
Przede wszystkim dobra atmosfera, staram się traktować uczniów jako podmiot, a nie przedmiot:)
Twoje największe osiągnięcie w życiu?
To, iż pomimo ilości lat pracy - praca ta sprawia mi przyjemność.
Zainteresowania i hobby:
Muzyka, dobra książka i góry.

 

 

 mgr MONIKA SKUPIEN - język angielski

Dlaczego lubisz uczyć?
Ponieważ uczenie daje mi wiele satysfakcji, lubię kontakt z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi oraz uczenie innych motywuje mnie do samodoskonalenia.
Co wyróżnia Twoje zajęcia i dlaczego warto wziąć w nich udział?
Na zajęciach stosuję różne techniki, pojawia się dużo zabaw językowych, które urozmaicają zajęcia. Do każdej grupy i każdego ucznia mam indywidualne podejście, ponieważ każdy jest inny i ma różne potrzeby.
Twoje największe osiągnięcie w życiu?
Rodzina
Zainteresowania - hobby:
Języki obce, fotografia, podróże, czytanie książek

 

 

 mgr MARIOLA OCHOCIŃSKA - język angielski

Dlaczego lubisz uczyć?
Uczenie dzieci i dorosłych wymaga dużego poświęcenia i zaangażowania, dlatego też każdy ich postęp w nauce daje mi wiele radości i satysfakcji z wykonywanego zawodu.
Co wyróżnia Twoje zdjęcia i dlaczego warto wziąć w nich udział?
- dobry kontakt z uczniami
- miła atmosfera na zajęciach
- nauka poprzez zabawę
Twoje największe osiągnięcie w życiu?
Realizacja marzeń o zostaniu nauczycielem nawet gdy nie ma się już 20 lat.
Zainteresowania i hobby: Moja praca jest moim hobby. Kocham też taniec i ruch wszelkiego rodzaju, uprawiam fitness.

 

                                                                mgr KATARZYNA PIĄTEK - język angielski

 Dlaczego lubisz uczyć?
Lubię uczyć, ponieważ sprawia mi to przyjemność, lubię ludzi i wydaje mi się, że jest to coś, co robię dobrze.
Co wyróżnia Twoje zajęcia i dlaczego warto wziąć w nich udział?
W moją pracę wkładam serce. Moi kursanci wchodzą i wychodzą z zajęć z uśmiechem na twarzy i z wiedzą w głowach.
Twoje największe osiągnięcie w życiu?
Oprócz kilku zdanych, najważniejszych w życiu egzaminów, moim największym sukcesem jest fakt, że patrząc w lustro widzę szczęśliwą i kochaną osobę.
Zainteresowania - hobby:
Odkryte jakiś czas temu zamiłowanie do tańca towarzyskiego.

 

  

  

 mgr RENATA WIECZOREK - język francuski, język włoski

Dlaczego lubisz uczyć?
Bardzo lubię pracować z dziećmi i młodzieżą; lubię poszukiwać, zmieniać metody, żeby na zajęciach nie było nudno:)
Co wyróżnia Twoje zajęcia i dlaczego warto wziąć w nich udział?
Zajęcia prowadzę z pasją; w miarę możliwości wprowadzam nowe metody
Twoje największe osiągnięcie w życiu?
Mój syn
Zainteresowania - hobby: Cywilizacja i kultura Francji; historia Paryża, kuchnia francuska

 

 

                                                      mgr BARTŁOMIEJ TAJAK - język angielski
                                                      Kierownik biura SJO ant

Kieruję biurem i administracją SJO ant już od kilku lat, praca pozwala mi łączyć rozwój zawodowy z moją pasją. Zawsze interesowała mnie kultura Szwecji, w dzieciństwie śmiało rozmyślałem o karierze piłkarza w Francji, a przez połowę życia myślałem, że moja codzienna bawarka to napój z Niemiec :) Przy sporym rozstrzale zainteresowań jednak na stałe zawładnął mną język angielski i obszary anglojęzyczne. Ukończyłem studia pedagogiczne, jak też i biznesowe właśnie w języku angielskim.
W szkole jak i w biurze można liczyć na pomoc i inspirację. Największym plusem jest kontakt z ludźmi, dobra atmosfera w kadrze i poczucie "misji". urozmaicającej np. papierkowe powinności :)
Na własnych zajęciach rzadko udaje mi się zostać w jednym miejscu na dłużej niż pięć minut, staram się sięgać nietypowych środków i ciekawych tematów (przy czym z pewnością nagminnie nadużywam muzyki), często używam sztuki lub mediów rozrywkowych jako materiału lekcyjnego, aczkolwiek zawsze staram się po pierwsze poznać zainteresowania swoich słuchaczy i korzystać z nich przy budowaniu lekcji. 

 

 

Nasze placówki
TOP